Nasza firma specjalizuje się w usługach transportowych dostosowanych do oczekiwań każdego klienta. Chętnie podejmujemy się również bardziej problematycznych zleceń, które dotyczą przewozu przedmiotów wielkogabarytowych. W swojej pracy wykorzystujemy flotę najróżniejszych pojazdów dostawczych, które doskonale sprawdzają się w swojej roli. Są to samochody w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu możemy szybko zrealizować niejedną usługę.

Nasi pracownicy wiedzą, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przewożonych mebli, dlatego stosujemy w swojej pracy najnowocześniejsze rozwiązania z tego zakresu. Dzięki nim transportowane meble zawsze docierają pod wskazany adres w idealnym stanie, niezależnie od długości trasy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując elastyczność w ustaleniu terminu świadczenia usługi. Wiemy, jak ważny jest w tym względzie czas, dlatego zawsze staramy się jak najszybciej zapewnić profesjonalny transport. Dysponujemy różnymi wariantami pojazdów transportowych, dzięki czemu bez problemów możemy dopasować ich kubaturę do przewożonych sprzętów – tym samym nasze usługi są korzystne pod względem ekonomicznym.

Współpracujemy ze śląską firmą Taxi Promo w zakresie użyczania sobie nawzajem sprzętu i floty pojazdów. Współpraca tego typu zapewnia obu naszym firmom większą elastyczność i możliwość sprawnej obsługi każdego, nawet bardzo dużego zlecenia w rewelacyjnie krótkim czasie.

Nasza oferta jest skierowana także dla osób, które są zainteresowane wywiezieniem starych i niepotrzebnych mebli. Zajmujemy się nie tylko samym transportem, ale także wynoszeniem i wnoszeniem konkretnych sprzętów, w zależności od aktualnych oczekiwań klienta. Mamy doświadczenie w zakresie obsługi mebli wielkogabarytowych, dlatego bez problemów poradzimy sobie także z przeprowadzką odnoszącą się do większych magazynów.